Zakres obowiązków

  stały nadzór nad procesami występującymi w projektach transportowych

  kontrola procesu terminowości dostaw do klientów w tym przygotowywanie raportów

  stały kontakt z klientem, odpowiadanie na zapytania klientów

  zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy pracownikami, w tym: przekazywanie nowych procedur lub ustaleń podjętych z klientem

Wymagania

  znajomość rynku transportowego/spedycyjnego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi i drobnicowymi (mile widziane)

  znajomość j. rosyjskiego / angielskiego – będzie dodatkowym atutem

  obsługa komputera (MS Office)

  operatywność i umiejętności analityczne

  bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  umiejętność współpracy i komunikacji

Oferujemy

  pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  niezbędne narzędzia pracy, szkolenia zawodowe

  możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

  dużą decyzyjność i samodzielność w działaniu